Hakkımızda

Erkanlı, yurt içi ve yurtdışı projelerde edindiği tecrübe ile yatırım kapasitesini birleştirerek tasarım ve işleviyle fark yaratan projeler gerçekleştirmektedir. Gayrimenkul sektöründe geliştirme ve yatırım projelerine imzasını atan Erkanlı Holding, çevre ve atık yönetimi sektöründe de Ar-Ge ve yenilikçi çevre teknolojilerine yatırımlarını sürdürmektedir.

2000 yılında inşaat sektörüne giren Erkanlı Holding, Ankara’da ilk 12 daireli inşaatını tamamlayarak projelerine devam etmiştir. Bugün Erkanlı Holding yurtiçi ve yurt dışı projelerini sürdürmekle birlikte, Türkiye’ye bir ilk olan yatırım amaçlı öğrenci evi projelerini geliştirerek özel sektörün bu alandaki en büyük yatırımcısı konumundadır.

Erkanlı Holding, Türkiye ve Cezayir’de birçok inşaat projesini hayata geçirmiştir. Gayrimenkul geliştirme alanında öğrenci evleri yatırım ve işletme çalışmalarına devam etmektedir. Ayrıca Erkanlı Holding, çevre ve sanayi atıkları alanında Türkiye’deki ilk yatırımlardan bazılarını yaparak 2005 yılında yeni oluşmakta olan sektörün öncüleri olan kuruluşlar kurmuştur. Bu alanda yenilikçi çevre teknolojilerine sahip atık tesisleri yatırımı gerçekleştirmiş ve sektörün önde gelen kuruluşlarını oluşturarak gruba dahil etmiştir.

Kuruluşundan bugüne istikrarlı büyümesini sürdüren Erkanlı Holding, inovatif alternatif gayrimenkul yatırım projeleri, çevre ve atık yönetimine yönelik hizmetleri ve teknoloji yatırımlarıyla çalışmalarına devam etmektedir.